Zákaznícka podpora
Bezpečné platby
Doprava zadarmo nad 80€
Adam Toys Obojstranná hra ,, Halama “/ rebríky

Adam Toys Obojstranná hra ,, Halama “/ rebríky

Vek 3+, rozmer: 30 x 30 cm.
  • Výrobca:Adam Toys
  • Kód produktu:90477801
  • Dostupnosť:Skladom
  • 16,90€


Logická hra .

Máte radi doskové hry, rodinné trávenie času a trochu súťaženia? Tento produkt je pre vás. Získate produkt 2 v 1. Na jednej strane hru pre mladších milovníkov doskových hier „Hadi a rebríky“ a na strane druhej „Halama“ – čínsky šach, ktorý si vyžaduje logické myslenie. Vďaka unikátnemu designu bude hra slúžiť dlhú dobu.

Prvá z Halamových hier je hra, ktorá si vyžaduje logické myslenie a chytrosť. Ide o umiestnenie všetkých svojich figúrok do základne na opačnú stranu hracej dosky.

Vzhľadom na to, že máme až 6 políčok, môže hru hrať 2 až 6 hráčov. Čím viac ľudí hrá, tým je hra ťažšia a zaujímavejšia. Hra začína umiestnením figúrok danej farby do jedného z farebných polí. Potom by ste mali presunúť pešiaka tak, aby ste ich všetky zoradili na opačnú stranu. Vyhráva ten, kto ako prvý presunie všetky svoje figúrky. Pre urýchlenie dosiahnutia cieľa môžete preskakovať svoje a súperove figúrky (rovnako ako v dáme). V hre môžete blokovať súpera, brániť mu v pohybe a čo najlepšie využiť možnosti na hracej ploche. Skvelá zábava zaručená.

Druhou hrou je tradičná hra z Veľkej Británie "Snakes and Ladders". Hru môže hrať maximálne 6 ľudí. Umiestnite figúrky na pole s číslom 1 a potom sa posúvajte na cieľovú čiaru v postupne očíslovaných poliach. podľa počtu bodov udávaných kockou, ale pozor v tejto hre môžete ľahko vyliezť hore, ale aj spadnúť o mnoho polí dole, a to všetko vďaka rebríkom - tie nás vynesú hore, čiže hadom, po ktorých bohužiaľ kĺžeme dole.

Rozmery hracej dosky: 30 x 30 cm.

Vek: 3+.

CE vyhlásenie o zhode.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!