Zákaznícka podpora
Bezpečné platby
Doprava zadarmo nad 80€
Multifunkčná senzorická hračka Hencz Toys s hrkálkou a zrkadielkom - Psík, púdrová

Multifunkčná senzorická hračka Hencz Toys s hrkálkou a zrkadielkom - Psík, púdrová

Vek: 0 m+, kat. 312, farba: púdrová
  • Výrobca:Hencz Toys
  • Kód produktu:17457201
  • Dostupnosť:Skladom
  • 97,90€


Multifunkčná senzorická hračka.

- V prvých týždňoch života bude plyšová hračka perfektná ako ochranca. Šité šnúrky Vám umožnia pripevniť psíka na akýkoľvek typ postieľky.
- Ďalším nesmierne dôležitým obdobím v živote dieťaťa je stimulácia zmyslov. Vedenie oka a pozeranie na hračku rozvíja zmysel pre zrak a vnímavosť batoľaťa. Na ušitie zmyslového psíka sme použili bezpečnú minky látku, teda na dotyk príjemný materiál so štruktúrou s vsadkami, ktorý určite zaujme bádateľské prsty. Pozdĺž chrbta psa sú čierne a biele vrecká s vreckami.
- Šuštia, hrkajú, zaujímavý pohľad do zrkadla. Skrýva oveľa viac tajomstiev. Početné interaktívne prvky ako: šuštiace uši, hravý chvostík alebo zrkadlo určite poskytnú dieťaťu skvelú zábavu na dlhú dobu a navyše stimulujú jeho zmysly.
- Na vrchnej strane sú tri vrecká, ktoré ukrývajú kapsičky s rôznymi výplňami, plnené pohánkou v kombinácii s levanduľou, ryžou a kôstkami čerešní.
- Ďalej ho možno použiť aj ako podporný valček na kŕmenie pre bábätko, ktorý pomáha stabilizovať ruky a je oporou pre vaše bábätko.

Rozmer: 115 x 35 x 10 cm.

Vek: 0 m+.

1. akosť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!