Zákaznícka podpora
Bezpečné platby
Doprava zadarmo nad 80€
Jedálenská stolička Lorella AMARO BEIGE

Jedálenská stolička Lorella AMARO BEIGE

jedálenská stolička pre deti od 6 mesiacov
  • Výrobca:Lorelli
  • Kód produktu:da10100290005
  • Dostupnosť:Externý sklad - dodanie 3 - 7 prac. dní.
  • 71,90€


Detská jedálenská stolička AMARO od značky Lorella vás príjemne prekvapí svojou praktickosťou a ľahkou údržbou. Celý povrch je možné veľmi ľahko umývať a odstraňovanie zvyškov jedla sa tak pre Vás stane záležitosťou minúty. Praktickým prvkom vo výbave tohto modelu je vrchná posuvný stolček, ktorý možno v prípade potreby vybrať a dôkladne umyť zvlášť. Výška stoličky možno pomocou teleskopických nôh nastaviť do rôznych pozícií (je tak vhodný k jedálenskému stolu aj k jedenie 'na zemi') a súčasťou je aj bezpečnostný pás ideálne pre bezpečnosť neposedných stravníkov. Na nohách je tiež prirobenia stúpadlo, ktoré možno nastaviť do dvoch výškových pozícií. Stolička je vyrobená z ľahkého materiálu, takže s ňou možno ľahko manipulovať.

Vlastnosti produktu:
- jedálenská stolička pre deti od 6 mesiacov
- umývateľné materiály pre jednoduchú údržbu
- dva stolčeky - odnímateľná horná vrstva umožňuje jednoduché čistenie
- predné podnos možné namontovať na zadné nohy
- nastavenie výšky sedadla
- nastavenie stupačky
- držiak na stolčeku pre hrnček alebo fľašu
- bezpečnostný pás
- opierka nôh
- hmotnosť: 3,7 kg
- minimalistický dizajn v niekoľkých farebných variantoch

Látku je možné čistiť teplou vodou a jemným mydlom. Plastové časti je potrebné pravidelne utierať vlhkou handričkou. Všetky pohyblivé časti by mali byť pravidelne olejované.

Produkt skladujte na suchom mieste. Nevystavujte výrobok účinkom atmosférických vplyvov ako je voda, dážď, sneh, vlhko alebo silné slnečné svetlo. Neumiestňujte výrobok do blízkosti ohňa alebo iných zdrojov intenzívneho tepla.

Tento výrobok je vyrobený v súlade s európskou bezpečnostnou normou EN 14988 - Detské vysoké stoličky.Videonávod najdete: https://youtu.be/GpW6T3lL3l4

Upozornenie!
V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujeme za pochopenie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!